Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Podgórze

Podgórze, Zieleniec, Duszniki-Zdrój, dolnośląskie

  • 550 000 zł
  • 146 m²
  • 3 767,12 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Grab

Skontaktuj się

Dom, ul. Podgórze

Podgórze, Zieleniec, Duszniki-Zdrój, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

550 000 zł

146 m²

3 767,12 zł/m²

Dom, ul. Podgórze

Zaktualizowane: 20 maja 2026

550 000 zł 146 m² 3 767,12 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
530 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1930

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

530 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1930

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 550 000 zł (3 767,12 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 146 m², 5 pokoi, 2 łazienki
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1930
  •   materiał budowy: cegła
  •   okna: plastikowe, drewniane, stare
  • Działka: 530 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: węglowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: AZ Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 46/14464/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom na sprzedaż

Lokalizacja: Duszniki-Zdrój, ul. Podgórze
Powierzchnia: 146 m.kw.
Działka: 530 m.kw.
Liczba pokoi: 5
Media: prąd, woda, kanalizacja
Cena: 550 000 zł

Opis:

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni ponad 140 m², położony w malowniczych Dusznikach-Zdroju przy ulicy Podgórze.
Ten urokliwy budynek z lat 30. (...)

Agent

Katarzyna Grab

531 581...

531 581 885

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Grab

531 581...

531 581 885

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość